Індія стане світовим лідером за темпами зростання попиту на нафту - Wood Mackenzie


Індія стане світовим лідером за темпами зростання попиту на нафту - Wood Mackenzie

Індія може обігнати Китай за темпами збільшення попиту на нафту до 2024 року, ставши світовим лідером за цим показником, вважають експерти Wood Mackenzie.

Середньорічні темпи зростання попиту в 2017-2035 роках можуть становити 3,5 млн барелів на добу завдяки зростанню доходів населення, розширенню середнього класу і поширенню автомобілів.

При цьому нафтопереробна галузь не справляється зі зростаючим попитом – аналітики прогнозують, що збільшення потужностей НПЗ в Індії складе всього 400 тис. б/д до 2023 року.

Задоволення внутрішнього попиту на паливо буде складним завданням для індійських НПЗ, каже голова дослідницького відділу Wood Mackenzie Сушант Гюпта, оскільки для цього сукупна потужність повинна буде збільшитися в 1,7-2 разу до 2035 року.

У середньостроковій перспективі завдання полегшить будівництво гігантського НПЗ потужністю 1,2 млн б/д. Проектом займаються індійські компанії в партнерстві з Saudi Aramco і ADNOС з ОАЕ. Проте в цілому для забезпечення попиту на бензин і дизпаливо переробним компаніям потрібно буде дотримуватися чіткого плану зі збільшення потужностей.

Іншим варіантом є імпорт палива з інших країн. Зокрема, Wood Mackenzie прогнозує перевиробництво бензину в США і Європі, однак поставки палива на такі великі відстані потребують часу й значних зусиль.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua