Кабмін не скасовував субсидії споживачам без лічильників газу (доповнено)


Кабмін не скасовував субсидії споживачам без лічильників газу (доповнено)

Як повідомляли ЗМІ зранку, Кабінет Міністрів України на засіданні 22 серпня скасував субсидії споживачам без лічильників газу.

ЗМІ запевняли, що в Україні надаються субсидії населенню в межах соціальних нормативів користування комунальними послугами, в тому числі природним газом. Відповідні нормативи споживання встановлені постановою Кабміну від 6 серпня 2014 № 409, але при цьому на сьогодні фактично відсутні стимули встановлювати лічильники природного газу.

Читайте також: У Мінсоцполітики пояснили, до кого з одержувачів субсидій приходять з перевіркою

Як повідомляли ЗМІ, для стимулювання населення до встановлення лічильників Кабмін з 1 жовтня скасовує пільги та субсидії на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу в раніше встановлених обсягах соціальних нормативів. Це поширюється на споживачів, які не встановили лічильники за рахунок державного/місцевого бюджетів або власних коштів операторів газорозподільних систем.

Як пізніше повідомив прес-секретар прем’єр-міністра Василь Рябчук, Кабінет міністрів України на засіданні в середу не приймав рішення про скасування субсидій на природний газ для споживачів без газових лічильників. Воно просто було знято з розгляду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua