США введуть санкції проти "Північного потоку-2": з'явилась реакція Кремля


США введуть санкції проти "Північного потоку-2": з'явилась реакція Кремля

Санкції, які США планують ввести проти учасників будівництва газопроводу “Північній потік-2”, є порушенням норм світової торгівлі і не можуть бути виправдані жодними мотивами.

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Ми вже говорили, що, безумовно, спроби протидіяти суто комерційному міжнародному проекту абсолютно йдуть врозріз і є категоричним порушенням всіх торгових правил і норм, норм СОТ,
– наголосив він.

За словами речника Путіна, Кремль буде реагувати на нові санкції США після їх вступу, керуючись інтересами Росії.

“Давайте дочекаємося. Як ви знаєте, вони самі вже плутаються у своїх проектах (санкцій, – ред.), тому давайте дочекаємося того, що буде, якщо це буде, і вже потім тільки будемо керуватися, в першу чергу, інтересами Російської Федерації”, – заявив Пєсков.

Він розповів, що Кремлю відомо, що відповідний законопроект про нові санкції вже підготовлений, так само як і текст цього проекту, “бо він опублікований на відповідних інтернет-ресурсах”.

“Ми уважно його вивчили і вважаємо, що це продовження недружніх і незаконних з точки зору міжнародного права дій”, – додав Пєсков.

Окрім того, спікер Кремля додав, що Росія налаштована на виведення відносин зі США із кризи, але “не збирається впадати в траур, якщо не матиме взаємності від Вашингтона”.

Довідка Finance.ua

  • Всі дозволи на будівництво та експлуатацію газопроводу “Північний потік-2” видали у Німеччині, Фінляндії та Швеції. А от Польща, країни Балтії, Україна, Молдова, США та Данія – проти будівництва газопроводу.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування