Космічна галузь України в I півріччі збільшила обсяги виробництва


Космічна галузь України в I півріччі збільшила обсяги виробництва

Підприємства ракетно-космічної галузі України за підсумками роботи в січні-червні 2018 року збільшили обсяги виробництва продукції в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 12,7% – до 1,58 млрд грн.

Як повідомила прес-служба українського космічного відомства з посиланням на дані звітної колегії ДКАУ, при цьому обсяги реалізації продукції підприємств галузі за підсумками першого півріччя 2018 року зросли на 12,3% – до 1,57 млрд грн. Загальний обсяг валової продукції за підсумками першого півріччя склав 2,11 млрд грн.

За даними космічного відомства, обсяг експорту продукції підприємств галузі в країни ЄС, США та інші країни склав у першому півріччі 877,4 млн. грн., або 90,1% у загальному обсязі експорту.

Завершили звітний період з прибутком п’ять підприємств галузі: ВАТ “Хартрон” (з чистим прибутком в 2,99 млн грн, ДП “во “ПМЗ ім.Макарова” (0,13 млн грн), ВО “Київприлад” (0,02 млн грн), а також ДП “Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування” та ДП “Укркосмос”, повідомляє прес-служба.

Середньооблікова кількість штатних працівників галузі станом на 1 липня 2018 склала 16745 осіб, що на 0,3% менше, ніж у першому кварталі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування