Ілон Маск пообіцяв "дешевий" електрокар, якщо Tesla дуже постарається


Ілон Маск пообіцяв "дешевий" електрокар, якщо Tesla дуже постарається

Через проблеми з випуском найбюджетнішого електромобіля – Model 3 – компанія Ілона Маска Tesla вже втратила чимало грошей.

Model 3 в перспективі буде коштувати 35 тисяч доларів, що дозволить дещо розширити коло власників електрокарів від Tesla. Втім, Маск впевнений, що електромобілі компанії можуть стати ще доступнішими, повідомляє “Сьогодні” з посиланням на Engadget.

Ілон Маск заявив, що Tesla може створити автомобіль вартістю 25 тисяч доларів приблизно через три роки, тобто до 2021 року, якщо “дуже старанно працювати”.

“Це не було схоже на обіцянку випустити конкретну модель (Model 3. – Ред.) у даній ціновій категорії, швидше бачення Маском майбутнього транспортного засобу компанії з огляду на технічні досягнення та ефект масштабу”, – зазначає видання.

Маск порівняв розвиток електрокарів з прогресом мобільних телефонів – від незграбного першого апарату до сучасних смартфонів знадобилося безліч ітерацій, а щоб знизити вартість, потрібно збільшення виробництва і попит.

“Ось чому ви поки що не можете купити Model 3 за 35 тисяч доларів – обсяги виробництва все ще недостатньо великі, щоб Tesla могла заробляти на кожному своєму автомобілі за такою ціною”, – пояснив Маск.

Нагадаємо, раніше Tesla зіткнулася з труднощами в забезпеченні заявлених обсягів виробництва Model 3, життєво важливої для довгострокової прибутковості підприємства. Тепер у компанії запевняють, що прибуток від випуску Model 3 “переходить до позитивних показників”. Крім того, у Маска впевнені, що Model 3 може виявитися популярнішою за будь-який інший подібний автомобіль.

Довідка Finance.ua:

  • Tesla планує випускати по 500 тисяч електромобілів на рік на новому заводі в Китаї.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування