У Львові замінять "маршрутки" великими автобусами


У Львові замінять "маршрутки" великими автобусами

Управління транспорту Львівської міськради оголосило конкурс на заміну 54 автобусних маршрутів в режимі маршрутного таксі на режим звичайного автобуса.

Про це повідомляється на офіційному сайті Львівської міськради.

Читайте також: Названо міста з найкращим громадським транспортом

54 автобусних маршрути розділені на 14 лотів, які мають курсувати в режимі звичайного автобуса, а не маршрутного таксі, як зараз.

Різниця полягає в тому, що автобусний режим передбачає зупинку транспорту тільки на фіксованих зупинках і певний інтервал руху, а режим маршрутного таксі – зупинку на вимогу і графік відправлення тільки з кінцевих зупинок.

“Збираємо пропозиції від перевізників до 14 вересня. До 3 жовтня плануємо визначити переможців. Потім ще 10 днів – на оскарження результатів. Тому приблизно 10-15 жовтня повинні вийти на підписання договорів”, – заявив заступник директора житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий.

За його словами, серед умов договорів – штрафні санкції за невиконання рейсів, незадовільний санітарний стан автобусів, порушення правил дорожнього руху.

Одна з обов’язкових умов – оновлення рухомого складу від 35% до кінця 2019 року і від 50% – з січня 2020 року. Автобуси повинні бути пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та маломобільних пасажирів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування