Середня зарплата CEO в США в 312 разів перевищує зарплати співробітників


Середня зарплата CEO в США в 312 разів перевищує зарплати співробітників

Головні виконавчі директори 350 найбільших компаній США в минулому році заробили в середньому в 312 разів більше за своїх співробітників, йдеться в дослідженні Інституту економічної політики (Economic Policy Institute), некомерційної організації у Вашингтоні.

При цьому наголошується, що розрив тільки збільшується, оскільки зарплати топ-менеджерів активно зростають рік за роком, тоді як оплата праці рядових американців практично не піднімається.

Так, у 2017 році CEO найбільших компаній США отримали надбавку до зарплати в середньому в 17,6%, до $18,9 млн. Зарплати звичайних співробітників підвищилися всього на 0,3%.

Більш того, 14% американців взагалі не отримували надбавки в останні 9 років, оскільки розмір мінімальної оплати праці в США весь цей час не змінювався і знаходиться на рівні $7,25 на годину (мінімальний федеральний рівень, в окремих штатах показник може бути вищим).

За прогнозами економістів з компанії Mercer, в 2018 році середні зарплати по країні збільшаться на 2,8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування