Опубліковано рейтинг найбільш прибуткових професій у США


Опубліковано рейтинг найбільш прибуткових професій у США

У звіті Glassdoor вже четвертий рік поспіль найбільша кількість високооплачуваних професій США знаходяться в технологічному секторі.

Читайте також: Хто в Україні отримує найвищі і найнижчі зарплати

У 13 з 25 спеціальностей в рейтингу з найвищою зарплатою займає саме технологічний сектор. Найвищу зарплату отримують архітектори програмного забезпечення, розробники і менеджери. Найнижчий показник середньої зарплати в цих спеціальностях становить більш ніж 100 тис. доларів на рік.

Для доповіді було зібрано показники про заробітну плату від мільйона працівників, було розглянуто посади, які фігурували не менше ніж в ста доповідях і використовувалися алгоритми оцінки середньої річної базової зарплати.

Незважаючи на те, що в секторі технологій добре оплачується праця, в секторі охорони здоров’я запропоновано найбільші заробітні плати для найвищих посад в галузі.

Наприклад, лікар отримує середню зарплату в розмірі 195842 доларів, менеджери і фармацевти аптек отримують мінімальну плату в розмірі 146612 і 127120 доларів.

Рейтинг очолили лікарі з середньою зарплатою в розмірі 195,8 тис. дол., менеджери аптек – 146,6 тис. дол., фармацевти – 127,1 тис. дол.,

За ними йдуть архітектори підприємства – 115,9 тис. дол., корпоративний радник – 115,6 тис. дол., розробник програмного забезпечення – 108,9 тис. дол., практикуючий медперсонал – 107,5 тис. дол., архітектор програмного забезпечення – 105,3 тис. дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування