Мінрегіон зобов'яже обладнати метро установками для виявлення надзвичайних ситуацій


Мінрегіон зобов'яже обладнати метро установками для виявлення надзвичайних ситуацій

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ зробить обов’язковим обладнання споруд метро автоматичними установками виявлення надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Читайте також: Мобільні оператори розповіли, чи буде в столичному метро 4G

“Встановлення таких пристроїв (датчиків – Ред.) в метро значно підвищить безпеку пасажирів у разі пожежі, замикання, затоплення, обвалів і т. п. Крім того, це максимально виключить вплив людського фактора на виявлення загроз”, – написав Л. Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, датчики дозволять оперативно виявляти поломки і запобігати ймовірним аваріям. Ці системи будуть виявляти можливі загрози, обробляти інформацію про поточний стан будівель і споруд, а також оперативно надавати прогнозовану інформацію.

Відповідні зміни Мінрегіон впровадить до оновленої державної будівельної норми (ДБН).

“Також у новій ДБН розширені вимоги до пожежної безпеки в метрополітенах, а саме оновлені і вдосконалені системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи протидимного захисту, підпору повітря тощо”, – зазначив Л. Парцхаладзе.

Він додав, що ця ДБН поширюється на проектування і будівництво нових ліній, споруд і пристроїв метрополітену, а також на реконструкцію, капремонт та техпереоснащення існуючих.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua