Uber розділить витрати на приватну поїздку і службове відрядження за допомогою машинного навчання


Uber розділить витрати на приватну поїздку і службове відрядження за допомогою машинного навчання

Uber анонсувала нову програму під назвою «Рекомендації за профілем» (Profile Recommendations), яка використовує переваги машинного навчання для зниження кількості помилок пасажира при перемиканні між особистими і бізнес-рахунками, коли той користується сервісом і для приватних, і для службових поїздок.

Немає нічого незвичайного в тому, щоб мати обидва типи рахунків, і буває, що людина забуває перемикатися між ними, коли користується послугами Uber, стверджують у компанії.

Читайте також: Індійський конкурент потіснить Uber у Великій Британии

«Використовуючи машинне навчання, Uber може передбачити, який профіль і відповідний метод оплати повинен використовувати співробітник, і надати відповідну рекомендацію», — повідомив у блозі Ронні Гуріон (Ronnie Gurion), генеральний директор і голова Uber for Business, розповідаючи про нову функцію.

«Ця нова функція не тільки економить час співробітників і адміністраторів, а також скорочує затримки, пов’язані з перевіркою звітів», — додав Гуріон.

Uber також оголосив про підтримку низки програм для складання звітів про витрати з метою спрощення інтеграції з цими системами. В даний час функція інтегрована з програмами Certify, Chrome River, Concur і Expensify. Починаючи з вересня, до неї буде додана підтримка Expensya, Happay, Rydoo, Зенон від Serko і Zoho Expense.

Все це повинно допомогти власникам бізнес-рахунків більш ефективно вести облік витрат на поїздки, одночасно інтегруючи свої акаунти з багатьма провідними програмами обліку витрат, щоб легко переміщати відомості з бази даних Uber в системи обліку компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування