Роки низьких процентних ставок і політики кількісного пом'якшення добігають кінця - Ротшильд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Роки низьких процентних ставок і політики кількісного пом'якшення добігають кінця - Ротшильд

Світ
5637
Лорд Джейкоб Ротшильд звернувся до інвесторів свого фонду RIT Capital Partners з традиційним посланням, в якому торкнувся не тільки стану фінансової системи, але і проблеми світоустрою.
За його словами, світ більше ніколи не буде колишнім, а глобальна економічна і соціально-політична модель, що склалася за підсумками Другої світової війни, близька до свого руйнування, йдеться в звіті інвестиційного фонду.
Як і багато інших експертів, Ротшильд звернув увагу на завершення періоду низьких процентних ставок в головному фінансовому центрі світу – США. Саме це, на його думку, найближчим часом змінить економічний ландшафт у всьому світі.
“Роки низьких процентних ставок і політики кількісного пом’якшення, які надули капіталізацію фондових ринків, добігають кінця”, – пише фінансист.
Зазначається, що про “непередбачувані наслідки” грошового накачування найбільших центробанків світу Ротшильд заявляв ще кілька років тому, називаючи його “найбільшим монетарним експериментом в історії”.
За його словами, тепер маятник рухається у зворотному напрямку, і США, що роздавали свої долари направо і наліво, мають намір зібрати назад все це незліченне багатство”. І першою жертвою стануть країни, що розвиваються, що неабияк “підрозвинулися” на цій безпрецедентній доларовій роздачі.
Фінансист також бачить проблеми в зоні євро з її потенційно руйнівними рівнями боргу в окремих країнах, тоді як ймовірність торгової війни підсилює напруженість і тисне на фондові ринки.
Ротшильд зазначає, що фінансова криза, яка поглинає країни, що розвиваються, накладається на застарілі геополітичні проблеми, що в будь-який момент може порушити весь нинішній світоустрій.
За матеріалами:
Обозреватель
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас