Роки низьких процентних ставок і політики кількісного пом'якшення добігають кінця - Ротшильд


Роки низьких процентних ставок і політики кількісного пом'якшення добігають кінця - Ротшильд

Лорд Джейкоб Ротшильд звернувся до інвесторів свого фонду RIT Capital Partners з традиційним посланням, в якому торкнувся не тільки стану фінансової системи, але і проблеми світоустрою.

За його словами, світ більше ніколи не буде колишнім, а глобальна економічна і соціально-політична модель, що склалася за підсумками Другої світової війни, близька до свого руйнування, йдеться в звіті інвестиційного фонду.

Як і багато інших експертів, Ротшильд звернув увагу на завершення періоду низьких процентних ставок в головному фінансовому центрі світу – США. Саме це, на його думку, найближчим часом змінить економічний ландшафт у всьому світі.

“Роки низьких процентних ставок і політики кількісного пом’якшення, які надули капіталізацію фондових ринків, добігають кінця”, – пише фінансист.

Зазначається, що про “непередбачувані наслідки” грошового накачування найбільших центробанків світу Ротшильд заявляв ще кілька років тому, називаючи його “найбільшим монетарним експериментом в історії”.

За його словами, тепер маятник рухається у зворотному напрямку, і США, що роздавали свої долари направо і наліво, мають намір зібрати назад все це незліченне багатство”. І першою жертвою стануть країни, що розвиваються, що неабияк “підрозвинулися” на цій безпрецедентній доларовій роздачі.

Фінансист також бачить проблеми в зоні євро з її потенційно руйнівними рівнями боргу в окремих країнах, тоді як ймовірність торгової війни підсилює напруженість і тисне на фондові ринки.

Ротшильд зазначає, що фінансова криза, яка поглинає країни, що розвиваються, накладається на застарілі геополітичні проблеми, що в будь-який момент може порушити весь нинішній світоустрій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування