ЄС вирішив інвестувати у будівництво газопроводу в Польщі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЄС вирішив інвестувати у будівництво газопроводу в Польщі

Енергетика
420
Європейська комісія оголосила про інвестиції в будівництво газопроводу протяжністю 168 км Погорська Воля – Творзен на півдні Польщі.
“З європейського фонду регіонального розвитку буде виділено 145,5 млн євро для інвестиції в будівництво газопроводу у Польщі, який має бути завершено до 2020 року. Цей газопровід дозволить полякам мати більше надійну енергію і за прийнятними цінами”, – заявив офіційний представник ЄК Крістіан Спар у понеділок на брифінгу у Брюсселі.
Як пояснюють в Єврокомісії, цей газопровід є частиною коридору Північ-Південь, оголошеного проектом “загального інтересу” ЄС і включеного в 2017 році у десятирічний план розвитку, розроблений Європейською мережею операторів газотранспортних систем.
“Цей газопровід, підтриманий європейським фондом, – новий камінь у будівлі європейського ринку енергії, а також є внеском в диверсифікацію джерел енергії в Європейському союзі”, – заявила член Єврокомісії з регіональної політики Коріна Крету.
В матеріалах ЄК повідомляється, що коридор Північ-Південь складається з 10 різних проектів, з яких в даний час шість співфінансуються ЄС. Загальний внесок союзу в ці шість проектів за бюджетний період 2014-2020 рр. становить 275 млн євро.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас