У Сінгапурі вантажі на судна доставлятимуть дронами


У Сінгапурі вантажі на судна доставлятимуть дронами

Wilhelmsen Ships Service (WSS) розробить для Сінгапуру систему управління безпілотними літальними апаратами (Unmanned Aircraft System – UAS), передає SeaNews.

WSS стала однією з чотирьох компаній, чиї проекти з розробки технологій та інновацій в галузі широкого використання UAS отримали фінансування. Максимальна сума, що виділяється на кожний проект, становить 1,1 млн доларів, або до 50% від загальної вартості проекту.

Проект WSS заснований на використанні UAS при доставці вантажів з берега на судно. WSS за допомогою свого проекту продемонструвала безпеку та ефективність такої доставки, а також її продуктивність. WSS розраховує, що така технологія знизить витрати на доставку берег-судно до 90%, а також усуне ризики, які могли б бути при доставці іншим шляхом, наприклад, з судна на судно.

Наразі Wilhelmsen Ships Service спільно з Skyways проводять тестові відправки на судна, що стоять на якорі, документації, запчастин, матеріалів для дослідження води в порту Сінгапур на причалі Marina South.

Як відзначають в WSS, це буде перша технологія використання дронів, задіяних в порту в реальних умовах, з доставки вантажів на судна на якірних стоянках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування