Клієнт "Кредобанку" відвідає UEFA Super Cup 2018 у Таллінні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Клієнт "Кредобанку" відвідає UEFA Super Cup 2018 у Таллінні

Особисті фінанси
20
Львів’янин Богдан Крук, клієнт «Кредобанку», отримав головний приз у акції «Відвідайте UEFA Super Cup 2018 у Таллінні з Програмою винагород Mastercard» та відвідає матч Суперкубку УЄФА, який відбудеться 15 серпня на стадіоні «Ле Кок Арена» у Таллінні між командами «Реал» Мадрид – «Атлетіко» Мадрид.
Відповідно до умов акції, нагорода включає авіапереліт на двох Київ-Таллінн-Київ, трансфер з аеропорту до готелю і назад, двомісний номер у готелі Metropol Tallinn та 2 квитки на матч UEFA Super Cup 2018. Ще 30 переможців акції отримали заохочувальні призи – фітнес-браслети Samsung Gear Fit 2, 10 комплектів гри «Настільний футбол» KIDIGO Art, а також 10 гіроскутерів Like.Bike Plus.
Акція «Відвідайте UEFA Super Cup 2018 у Таллінні з Програмою винагород Mastercard!» проводилась з 1 до 31 липня 2018 року. Для участі в ній було потрібно замовити в каталозі винагород програми лояльності Mastercard спеціальну пропозицію за 50 балів. Переможці були визначені шляхом випадкового комп’ютерного відбору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org.
«Клієнти «Кредобанку» досить часто перемагають у різноманітних акціях Програми лояльності Mastercard, і це закономірно – адже тільки в «Кредобанку» до Програми винагород Mastercard підключено всі без винятку картки роздрібних клієнтів. Щиро бажаємо Богдану гарної та незабутньої поїздки, а всім нашим клієнтам – частіше замовляти подарунки в програмі лояльності та активно брати участь в акціях. Бо наступного разу удача може посміхнутися саме вам!», – говорить директор департаменту карткового бізнесу ПАТ «Кредобанк» Дмитро Лучко.
Програма лояльності MasterCard Rewards для карткових клієнтів «Кредобанку» була впроваджена з 2015 року. За час роботи клієнти банку неодноразово отримували головні призи у різноманітних акціях програми, серед яких – поїздка на двох до Австрії, поїздки на Каннський кінофестиваль та на Одеський міжнародний кінофестиваль, квитки на фестиваль Sziget Fest 2017, поїздка на двох до Праги, квитки на концерт групи «Garbage», поїздка до Грузії на двох, романтична вечеря на День святого Валентина та інші.
Згідно з умовами програми, за кожні 12 гривень торгової операції за картою нараховується 1 бал. Якщо учасник програми розрахувався карткою тричі і більше за один день на загальну суму більше 500 гривень, він додатково отримує 20 бонусних балів. Ще по 20 балів нараховується за кожну десяту торговельну трансакцію на суму понад 10 грн. та одноразово за розрахунок картою більш як на 5000 грн. протягом місяця. Окрім того, кожен учасник додатково отримує 50 балів на бонусний рахунок у свій день народження.
Участь у програмі MasterCard Rewards є безкоштовною для всіх учасників. Перевірити кількість нарахованих балів, а також замовити подарунки за каталогом можна в Особистому кабінеті.
За матеріалами:
Кредобанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас