0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Німеччині почалися випробування сонцемобіля Sono Sion


У Німеччині почалися випробування сонцемобіля Sono Sion

Німецький стартап Sono Motors, заснований в 2016 році, почав тестування електричного автомобіля Sion, на який вже отримано майже 7000 попередніх замовлень.

Головна особливість Sion — інтегровані в кузовні панелі сонячні батареї.

Стверджується, що в ясний день система здатна згенерувати таку кількість енергії, якої вистачить для подолання 30 км шляху.

Блок акумуляторів, зрозуміло, може заряджатися не тільки за рахунок Сонця, але і від електричної мережі. Загальний заявлений запас ходу досягає 250 км.

Машина обладнана електричним мотором потужністю 80 кВт (109 кінських сил). Сонцемобіль здатний розвивати швидкість до 140 км/год, а розгін з 0 до 100 км/год займає приблизно 9 секунд. Максимальний крутний момент — 250 Н·м.

Габарити електрокару з урахуванням зовнішніх дзеркал заднього виду складають 4110 × 2060 × 1680 мм, колісна база — 2565 мм Дорожній просвіт дорівнює 150 мм.

Виробництво Sion планується організувати вже у другій половині наступного року. На дорогах загального користування автомобіль, швидше за все, з’явиться не раніше 2020 року. Що стосується ціни, то вона починається з 16 000 євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування