1481
Кредити МВФ не вирішать проблем економіки України - Данилишин
— Казна та Політика
Кредити від МВФ не вирішать структурних проблем економіки країни.
Про це написав на сторінці у Facebook голова Ради НБУ Богдан Данилишин.
Співпраця з МВФ – це вікно можливостей, наш “пропуск” у глобалізованому світі. Але життя – це розвиток, а не підтримання життєдіяльності.
“Продовження кредитування з боку МВФ буде сприяти збереженню макроекономічної і макрофінансової стабільності в Україні, знизить ризики коливань курсу гривні, полегшить повернення зовнішніх боргів. Однак, це не вирішить структурних проблем економіки країни, не зупинить її деіндустріалізації”, – зазначив Данилишин.
Данилишин пропонує орієнтуватися на розвинені країни, які вживають заходів щодо розвитку промисловості або стимулюють певні сектори економіки.
“Потрібно формувати кластери в таких перспективних високотехнологічних галузях економіки України, як авіакосмічний комплекс, верстатобудування, виробництво сучасної сільськогосподарської техніки. Українська наука повинна бути збережена і трансформована, особливо її технічна складова на роботу в системі кластерів”, – пропонує Данилишин.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Аналітики знизили прогноз зростання ВВП України на 2025−2026 роки
Кількість небанківських фінустанов у серпні зменшилась — огляд НБУ
184 млрд грн економії: як «Дія» заощадила кошти українцям та державі
З Ужгорода вирушили перші поїзди до ЄС новою євроколією
Велика Британія оголосила про зимову допомогу Україні на 142 млн фунтів
НБУ випустив в обіг нову пам’ятну монету «Видатні особистості України»