В Укравтодорі розповіли, які дороги відремонтують першими


В Укравтодорі розповіли, які дороги відремонтують першими

Корпорація “Укравтодор” з минулого року сфокусувалася на основних маршрутних коридорах і затвердила першу п’ятирічну стратегію розвитку доріг на 2018-2022 роки.

Про це повідомив голова компанії Славомір Новак.

Читайте також: Укравтодор розповів, які вантажівки руйнують українські дороги (інфографіка)

“У 2018 році є пріоритетні коридори: Київ-Харків-Довжанський – продовжуємо ремонт, і до кінця року його відремонтуємо. Дорога Харків-Охтирка, що між Харківською і Сумською областю, також до кінця року буде зроблена”, – повідомив він.

Крім цього, з січня цього року проводиться дві реформи, які стануть конституцією дорожньої галузі.

“Перша – децентралізація доріг, як це давно зроблено в інших країнах Європи. Ми передали 120 тисяч км доріг на місцевий рівень і залишили (собі) 50 тисяч державних доріг. Друга реформа – дорожній фонд як стабільний і незалежний інструмент фінансування дорожньої галузі”, – розповів Новак.

Він зазначив, що суть реформи децентралізації -коли хороші дороги в містах, районах та селищах – це відповідальність місцевої влади та показник її ефективності.

“Тепер губернатор повинен пояснювати громадянам, чому надані державою кошти не освоєні. Ми передали кошти, передали дороги – хлопці, займайтеся”, – сказав Новак.

Він також зазначив, що головні дорожні артерії країни ремонтуються ділянками, оскільки відремонтувати абсолютно все в країні, де 95% доріг в поганому стані, за рік нереально.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування