Nissan продасть бізнес з випуску акумуляторних батарей


Nissan продасть бізнес з випуску акумуляторних батарей

Компанія Nissan оголосила про укладення угоди з продажу свого підрозділу, що спеціалізується на виробництві акумуляторних батарей для електрифікованих автомобілів.

Покупцем виступить Envision Group (Envision), яка спеціалізується на використанні відновлюваних джерел енергії. Передбачається, що угода допоможе посилити роль обох компаній інтелектуальної енергетичної екосистеми.

Читайте також: Nissan знайшла нового китайського покупця підрозділу автомобільних акумуляторів

Крім того, Nissan отримає можливість зосередитися на розробці і випуску електромобілів.

За умовами угоди, у розпорядження Envision перейдуть два заводи Nissan з виробництва акумуляторних батарей. Перший зараз належить Nissan North America Inc. (NNA) і розташовується в Смирні, штат Теннесі, а другий знаходиться у власності Nissan Motor Manufacturing (UK) Ltd. (NMUK) і розташований в Сандерленді, Великобританія.

Плюс до цього Envision переходять підприємства з розробки і виробництва акумуляторних батарей, які розташовані в японських містах Оппама, Ацугі і Зама і належать Nissan.

В рамках угоди Nissan візьме під свій повний контроль компанію AESC, що заснована в 2007 році і спеціалізується на випуску сучасних літій-іонних батарей.

Nissan викупить 49-процентну частку капіталу AESC у NEC Corporation та її дочірньої компанії з виробництва електродів для акумуляторів — NEC Energy Devices. Фінансові умови угоди не розкриваються.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування