УЗ цього року планує витратити на ремонтно-колійні роботи 3 млрд грн


УЗ цього року планує витратити на ремонтно-колійні роботи 3 млрд грн

У 2018 році ПАТ “Укрзалізниця” використовує для здійснення ремонтно-колійних робіт більш ніж 2,933 млрд грн. Це на 15% більше, ніж у минулому році.

Також залізничники нагадують, що до цієї суми варто додати майже 2,009 млрд грн, передбачені на планові ремонти основних засобів.

Читайте також: До осені Укрзалізниця поділить поїзди на класи

Реалізація робіт, на які передбачені ці кошти, дозволить гарантувати надійність колії на найважливіших напрямках на найближчі 15-20 років, кажуть в УЗ. Основна увага приділяється міжнародним транспортним коридорам і ділянкам шляху, якими слідують швидкісні пасажирські поїзди.

Всього до кінця року колійні бригади повинні реконструювати 307,5 км шляху; виконати капітальний ремонт на 237,8 км; середній ремонт – на 870,1 км, комплексно-оздоровчий ремонт – на 520 км.

Також необхідно здійснити середній ремонт 790 комплектів стрілочних переводів, 340 замінити на нові, 187 – на старопридатні.

Із запланованого обсягу робіт на перші 7 місяців виконано: реконструкція шляху – на 74%; капремонт шляху – 120%; середній ремонт колії – 104%; комплексно-оздоровчий ремонт колії – 104,8%.

Відставання від графіка реконструкції шляхів в “Укрзалізниці” пояснюють проблемами з постачанням комплектуючих.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування