Google випустила ще одну нову ОС


Google випустила ще одну нову ОС

Google порадувала користувачів не тільки розглянутим раніше довгоочікуваним дебютом Android Pie, але і ще однією новою версією операційної системи.

Читайте також: Android 9.0 Pie: які смартфони отримають оновлення

Нове в Chrome OS 68.0.3440.87 від Google

Зараз Chrome OS підтримує числові PIN-коди для входу, що дозволяє користувачам не вводити повні паролі облікового запису Google для аутентифікації. Оновлення дає користувачам планшетів і пристроїв «два в одному» можливість вмикати і вимикати ChromeVox з використанням бічних кнопок управління гучністю.

Функція Select to Speak прочитає вголос виділений дотиком пальця або стилуса текст. Інша цікава можливість Chrome OS 68 — Display Size. Мова йде про налаштування, що дозволяє користувачам визначати розмір екрану підключеного дисплея з застосуванням спеціального слайдера.

Користувачі зможуть також кастомізувати операційну систему, змінюючи розмір певних елементів користувальницького інтерфейсу. Google пам’ятає про естетичну складову і зручність використання, тому діалогові вікна та інші елементи інтерфейсу користувача тепер відповідають темі Material Design 2.0.

Серед інших новацій — можливість використання дитячого аккаунта для першого входу, нові ярлики для простого вмикання і вимикання «збільшувального скла», підтримка зображень з високою роздільною здатністю в додатку Camera, оновлений дизайн екрану багатозадачності, вдосконалена рухливість зума анімації.

Компанія Google повідомила повний список пристроїв, якими буде отримано розглянуте оновлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування