Audi і Ericsson займуться впровадженням 5G-звязку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Audi і Ericsson займуться впровадженням 5G-звязку

Технології&Авто
180
Компанії Audi і Ericsson підписали меморандум про взаєморозуміння, що передбачає спільні роботи з впровадження передових систем зв’язку п’ятого покоління (5G).
Мова йде про використання технологій 5G на підприємствах Audi. Партнери мають намір випробувати кошти 5G для формування інтелектуального виробництва з високошвидкісним обміном даних через мобільну мережу.
На першому етапі проекту інженери Audi і Ericsson проведуть випробування в областях, де час очікування має критично важливе значення і де використовуються бездротові промислові роботи для нанесення клею. Ця технологія широко застосовується при виробництві автомобільних кузовів.
Розробки будуть здійснюватися на базі технічного центру в Гаймерсхайме, де технологія 5G буде впроваджена в наближене середовище, що повністю дублює виробництво Audi в Інгольштадті і інших містах.
Потрібно зазначити, що технології 5G дозволять багаторазово підвищити швидкість передачі даних в порівнянні з нинішніми стільниковими мережами. Крім того, ультранизькі затримки гарантують малий час відклику між обладнанням і системами підприємства. Тому 5G розглядається як один з основних елементів четвертої промислової революції («Індустрія 4.0»).
За матеріалами:
internetua.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас