Audi і Ericsson займуться впровадженням 5G-звязку


Audi і Ericsson займуться впровадженням 5G-звязку

Компанії Audi і Ericsson підписали меморандум про взаєморозуміння, що передбачає спільні роботи з впровадження передових систем зв’язку п’ятого покоління (5G).

Мова йде про використання технологій 5G на підприємствах Audi. Партнери мають намір випробувати кошти 5G для формування інтелектуального виробництва з високошвидкісним обміном даних через мобільну мережу.

Читайте також: Qualcomm обіцяє автомобілі з підтримкою 5G в 2021 році

На першому етапі проекту інженери Audi і Ericsson проведуть випробування в областях, де час очікування має критично важливе значення і де використовуються бездротові промислові роботи для нанесення клею. Ця технологія широко застосовується при виробництві автомобільних кузовів.

Розробки будуть здійснюватися на базі технічного центру в Гаймерсхайме, де технологія 5G буде впроваджена в наближене середовище, що повністю дублює виробництво Audi в Інгольштадті і інших містах.

Потрібно зазначити, що технології 5G дозволять багаторазово підвищити швидкість передачі даних в порівнянні з нинішніми стільниковими мережами. Крім того, ультранизькі затримки гарантують малий час відклику між обладнанням і системами підприємства. Тому 5G розглядається як один з основних елементів четвертої промислової революції («Індустрія 4.0»).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування