Аеропорт «Бориспіль» заплатив майже 13 мільйонів штрафу


Аеропорт «Бориспіль» заплатив майже 13 мільйонів штрафу

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» сплатив штраф у 12,78 млн грн, що в січні минулого року наклав Антимонопольний комітет України за встановлення завищеної плати суб’єктам, які надають послуги з наземного обслуговування авіакомпаніям.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв.

«Фактично мова йшла про встановлення завищеної плати суб’єктам, які надають послуги з наземного обслуговування авіакомпаніям. Ефективна конкуренція суб’єктів наземного обслуговування вигідна авіакомпаніям і споживачам. Рішенням було накладено штраф 12,78 млн грн. Більше року тривав судовий процес. Сьогодні прийшов лист від «Борисполя» про виконання рішення та сплату штрафу», – написав він.

У січні 2017 року Антимонопольний комітет наклав штраф на найбільший в Україні міжнародний аеропорт «Бориспіль» у розмірі 12,78 млн грн за зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропорту в частині аеропортового наземного обслуговування (хендлінг).

Довідка Finance.ua:

  • Міжнародний аеропорт «Бориспіль» – державне підприємство.
  • Забезпечує 68% всіх авіаперевезень в Україні.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування