В Австралії може з'явитися перший у світі криптобанк — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Австралії може з'явитися перший у світі криптобанк

Фінтех і Картки
226
Співзасновник австралійського криптосайту Finder Фред Шебеста оголосив про намір протягом 18 місяців створити австралійський криптобанк з оборотом в “мільярди доларів”.
Про це він заявив в інтерв’ю ресурсу news.com.
“Коли мова йде про криптовалюту, з’являється багато тонкощів. Ми знаємо цей ринок, розуміємо, як зробити його безпечним, масштабувати до обсягів діяльності існуючих банків”, – сказав бізнесмен.
Австралія стала однією з перших країн, яка прийняла технологію блокчейн і криптовалюту і дала тим самим поштовх для появи нового класу підприємців.
Фред Шебеста вважає, що поширення криптовалюти посилить потребу в таких послугах, як зберігання, біржові послуги, обмін і кредитування.
Finder вважається одним з провідних сайтів Австралії, на якому порівнюється численна група великих банків і страховиків. У вересні 2017 року Finder почав проводити порівняння криптовалют.
Після оцінки зростаючого інтересу до цифрових валют і величезної кількості відвідувачів на сайті, Шебеста вирішив збільшити свої інвестиції в нову технологію. Його партнер і співзасновник сайту Френк Рестуччіа запустив криптовалютну біржу OTC (Over The Counter), відому як HiveX, яка щомісяця обробляє “мільйони доларів у великих транзакціях, а потім – службу HiveSpend, яка використовує криптозамінні рахунки.
Підприємці вірять в успіх проекту.
“Я уявляю, що я подорожую у часі. Я заглядаю вперед на п’ять років, бачу, як це працює, а потім повертаюсь і намагаюся зробити активні кроки, щоб це відбулося”, – говорить Фред Шебеста.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас