В Австралії може з'явитися перший у світі криптобанк


В Австралії може з'явитися перший у світі криптобанк

Співзасновник австралійського криптосайту Finder Фред Шебеста оголосив про намір протягом 18 місяців створити австралійський криптобанк з оборотом в “мільярди доларів”.

Про це він заявив в інтерв’ю ресурсу news.com.

Читайте також: По всьому світу встановлено вже понад 3500 bitcoin-банкоматів

“Коли мова йде про криптовалюту, з’являється багато тонкощів. Ми знаємо цей ринок, розуміємо, як зробити його безпечним, масштабувати до обсягів діяльності існуючих банків”, – сказав бізнесмен.

Австралія стала однією з перших країн, яка прийняла технологію блокчейн і криптовалюту і дала тим самим поштовх для появи нового класу підприємців.

Фред Шебеста вважає, що поширення криптовалюти посилить потребу в таких послугах, як зберігання, біржові послуги, обмін і кредитування.

Finder вважається одним з провідних сайтів Австралії, на якому порівнюється численна група великих банків і страховиків. У вересні 2017 року Finder почав проводити порівняння криптовалют.

Після оцінки зростаючого інтересу до цифрових валют і величезної кількості відвідувачів на сайті, Шебеста вирішив збільшити свої інвестиції в нову технологію. Його партнер і співзасновник сайту Френк Рестуччіа запустив криптовалютну біржу OTC (Over The Counter), відому як HiveX, яка щомісяця обробляє “мільйони доларів у великих транзакціях, а потім – службу HiveSpend, яка використовує криптозамінні рахунки.

Підприємці вірять в успіх проекту.

“Я уявляю, що я подорожую у часі. Я заглядаю вперед на п’ять років, бачу, як це працює, а потім повертаюсь і намагаюся зробити активні кроки, щоб це відбулося”, – говорить Фред Шебеста.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування