НБУ остаточно "розрахувався" з держбюджетом


НБУ остаточно "розрахувався" з держбюджетом

Національний банк України (НБУ) перерахував до держбюджету України всю суму прибутку регулятора в 44,6 млрд грн за 2017 рік.

Читайте також: НБУ змінив правила проведення аудиту банку

“Національний банк остаточно розрахувався за зобов’язаннями перед державним бюджетом України, сплативши останній транш частини прибутку до розподілу 2017 року, який підлягав перерахуванню до державного бюджету України на 2018 рік. Таким чином, в даний час повністю перерахована вся запланована сума у розмірі 44,6 млрд грн (44 614 318 840,78 грн) до державного бюджету України “, – повідомляється на веб-сайті НБУ.

Згідно з повідомленням, прибуток НБУ за 2017 був перерахований траншами за графіком, погодженим з Міністерством фінансів України.

“Механізм перерахування коштів траншами покликаний згладити вплив змін обсягу коштів уряду на коливання ліквідності банківської системи і, відповідно, на динаміку інфляції “, – зазначено в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування