В Японії показали систему розпізнавання облич для Олімпіади-2020


В Японії показали систему розпізнавання облич для Олімпіади-2020

Японська компанія-виробник електроніки NEC продемонструвала журналістам роботу системи розпізнавання облич, яка буде використовуватися для забезпечення безпеки під час літніх Олімпійських та Паралімпійських ігор в 2020 році.

За заявою компанії, програма правильно розпізнає обличчя людей в 99,7% випадків, і на точність ідентифікації не впливають ні національність, ні якісь особливості зовнішності.

Читайте також: В аеропорту Сіднея замість паспортів будуть використовувати розпізнавання обличчя

Під час демонстраційного використання на прес-конференції програма успішно визначає кілька людей, включаючи спортсмена зростом більше 2 метрів і кількох паралімпійців у візках.

Перед Олімпіадою-2020 року в Токіо в базу системи будуть внесені фотографії близько 300 000 людей – спортсменів, волонтерів, журналістів та інших працівників олипийского парку.

Щоразу, заходячи на один із 40 олімпійських об’єктів, їм доведеться пройти перевірку безпеки – подивитися в камеру, щоб програма їх розпізнала. Обличчя звичайних гостей Олімпіади в базу вносити не будуть, вони зможуть проходити на заходи за звичайними квитками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування