Американська мережа готелів після виходу з Криму відкриє готель у Львові


Американська мережа готелів після виходу з Криму відкриє готель у Львові

Американський готельний оператор Best Western Hotels&Resorts виключив зі своєї мережі The Best Western Sevastopol Hotel в Криму, навесні 2019 року планує запустити під своїм брендом готель у Львові.

Згідно з даними офіційного сайту Best Western, станом на 6 серпня інформація про готель в Севастополі і можливість його бронювання відсутня.

Читайте також: Wizz Air вдвічі збільшила пасажироперевезення

Готель “Севастополь” було включено в мережу Best Western у кінці 2009 року і був єдиним об’єктом в портфелі оператора в Україні. Коментар про вихід компанії з Криму агентству поки що не вдалося отримати.

Водночас, як повідомив керуючий партнер девелоперської компанії ArtBuild Hotel Group (Київ) Олексій Євченко, компанія підписала договір з Best Western Hotels&Resorts про управління готелем у Львові під брендом Best Western Plus.

“Зараз триває реалізація проекту готелю у Львові по вул. Шевська, 6. Це готель на 70 номерів. Введення в експлуатацію заплановано на весну 2019 року. ArtBuild Hotel Group реалізує проект як девелопер, а ArtBuild Hotel Management, яка є керуючою компанією і входить в групу ArtBuild, підписала договір про управління готелем під брендом Best Western Plus. Зараз проект перебуває на завершальній стадії реконструкції, будівництва і оснащення”, – розповів Євченко.

Він зазначив, що ArtBuild Hotel Group до 2014 року підписала договір про використання бренду Best Western для проекту готелю категорії upper midscale (3+) на 89 номерів в Києві. Також компанія вела переговори про підписання аналогічного договору для готелю в Одесі. І після 2014 року обидва проекти “заморожені” з ініціативи інвесторів.

Довідка Finance.ua:

  • Best Western Hotels&Resorts – мережа готелів, яка налічує близько 4,2 тис готелів у понад 100 країнах світу.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування