Американська мережа готелів після виходу з Криму відкриє готель у Львові — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Американська мережа готелів після виходу з Криму відкриє готель у Львові

Фондовий ринок
784
Американський готельний оператор Best Western Hotels&Resorts виключив зі своєї мережі The Best Western Sevastopol Hotel в Криму, навесні 2019 року планує запустити під своїм брендом готель у Львові.
Згідно з даними офіційного сайту Best Western, станом на 6 серпня інформація про готель в Севастополі і можливість його бронювання відсутня.
Готель “Севастополь” було включено в мережу Best Western у кінці 2009 року і був єдиним об’єктом в портфелі оператора в Україні. Коментар про вихід компанії з Криму агентству поки що не вдалося отримати.
Водночас, як повідомив керуючий партнер девелоперської компанії ArtBuild Hotel Group (Київ) Олексій Євченко, компанія підписала договір з Best Western Hotels&Resorts про управління готелем у Львові під брендом Best Western Plus.
“Зараз триває реалізація проекту готелю у Львові по вул. Шевська, 6. Це готель на 70 номерів. Введення в експлуатацію заплановано на весну 2019 року. ArtBuild Hotel Group реалізує проект як девелопер, а ArtBuild Hotel Management, яка є керуючою компанією і входить в групу ArtBuild, підписала договір про управління готелем під брендом Best Western Plus. Зараз проект перебуває на завершальній стадії реконструкції, будівництва і оснащення”, – розповів Євченко.
Він зазначив, що ArtBuild Hotel Group до 2014 року підписала договір про використання бренду Best Western для проекту готелю категорії upper midscale (3+) на 89 номерів в Києві. Також компанія вела переговори про підписання аналогічного договору для готелю в Одесі. І після 2014 року обидва проекти “заморожені” з ініціативи інвесторів.

Довідка Finance.ua:

  • Best Western Hotels&Resorts – мережа готелів, яка налічує близько 4,2 тис готелів у понад 100 країнах світу.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас