Тільки троє народних депутатів відпочили в санаторіях Ради 2018 року


Тільки троє народних депутатів відпочили в санаторіях Ради 2018 року

У 2018 році тільки троє чинних народних депутатів відпочили в закладах, що перебувають у сфері управління Верховної Ради, повідомляє Комітет виборців України з посиланням на відповідь Апарату Верховної Ради.

За даними Апарату, в даний час в сфері управління Верховної Ради перебувають такі заклади: державні підприємства “Пансіонат матері і дитини “Таврійські зорі” та “Готельно-оздоровчий комплекс “Затока”, розташовані в м. Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку “Конча-Заспа” та “Пуща-Водиця” в м. Києві.

У 2018 році в цих закладах відпочивали разом з сім’ями тільки троє діючих народних депутатів: Микола Люшняк (БПП), Ігор Артюшенко (БПП) і Костянтин Матейченко (Народний фронт). Також в них відпочили два народні депутати колишніх скликань: Тамара Прошкуратова і Ольга Гінзбург.

Минулого року в санаторіях Ради офіційно відпочили четверо народних депутатів восьмого скликання.

“Існування спеціальних санаторіїв Верховної Ради є недоцільним. Такі санаторії були популярні в СРСР, але зараз в них немає ніякого сенсу. У цьому році з 423 депутатів в цих установах відпочили тільки 3 депутати. Така ж картина була в минулому році, коли в санаторіях Ради офіційно відпочили 4 депутати. З огляду на низьку зацікавленість у відпочинку в цих закладах, їх було б логічно продати на відкритому конкурсі”, – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування