Як заробляють наші люди на кращі пляжі світу?


Розповідаємо про необмежений додатковий дохід ТАС Агентів, хто вони і що роблять для того, щоб відпочивати на морях.

ТАС Агенти – незалежні партнери банку, які пропонують друзям, знайомим, підписникам в соцмережах банківські продукти та отримують грошову винагороду за кожного залученого клієнта в ТАС24 Бізнес.

Програму ТАС Агент запустив новий онлайн-банк для малого і середнього бізнесу ТАС24 Бізнес. Банк пропонує додатковий дохід на вільних умовах – без прив’язки до місця роботи та графіка.

ТАС Агент допомагає заробити гроші на потреби і бажання, які не покриває зарплата. Винагорода зараховується на платіжну картку агента без будь-яких обмежень за сумою доходу. Тобто, агент отримує стільки бонусів, скільки успішних заявок на продукти та послуги відправив у банк.

Потенційна аудиторія для агентів-початківців складається з членів сім’ї, друзів і знайомих. Чим ширше стає коло спілкування, тим більше корисних зв’язків і можливостей отримує агент. Найактивніші агенти мають пріоритет при працевлаштуванні в банк.

У програмі передбачена система мотивації – агентські статуси від новачка до професіонала. При досягненні певного рівня агент отримує додаткові грошові заохочення і подарунки.

Як оформити заявку та отримати винагороду?

Приєднатися до агентів може кожен. Заявки подаються на офіційному сайті програми і через додаток для Android, версія для iOS в розробці. У додатку можна переглянути історію та стан поданих заявок, дізнатися суму винагород і отримати шпаргалки про кожний продукт.

Банк має фіксований прайс на кожен продукт.

З питаннями та за консультацією агент може звернутися в контакт-центр або чат до фахівця банку.

Програма ТАС Агент пропонує освоїти ефективні навички проведення успішних переговорів. Кожен учасник програми допомагає розвиватися малому і середньому бізнесу України з онлайн-банком ТАС24 Бізнес.

ТАС24 Бізнес – український онлайн-банк для малого і середнього бізнесу. Входить до TAS Group. Банкінг доступний 24/7 з будь-якої точки світу через смартфон або ПК. В особистому кабінеті оформляються всі банківські продукти, інтегрований Бізнес-каталог з партнерськими програмами лояльності, представлені корисні онлайн-інструменти для ведення бізнесу і торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ТАС24 Бізнес
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua