0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Як заробляють наші люди на кращі пляжі світу?


Розповідаємо про необмежений додатковий дохід ТАС Агентів, хто вони і що роблять для того, щоб відпочивати на морях.

ТАС Агенти – незалежні партнери банку, які пропонують друзям, знайомим, підписникам в соцмережах банківські продукти та отримують грошову винагороду за кожного залученого клієнта в ТАС24 Бізнес.

Програму ТАС Агент запустив новий онлайн-банк для малого і середнього бізнесу ТАС24 Бізнес. Банк пропонує додатковий дохід на вільних умовах – без прив’язки до місця роботи та графіка.

ТАС Агент допомагає заробити гроші на потреби і бажання, які не покриває зарплата. Винагорода зараховується на платіжну картку агента без будь-яких обмежень за сумою доходу. Тобто, агент отримує стільки бонусів, скільки успішних заявок на продукти та послуги відправив у банк.

Потенційна аудиторія для агентів-початківців складається з членів сім’ї, друзів і знайомих. Чим ширше стає коло спілкування, тим більше корисних зв’язків і можливостей отримує агент. Найактивніші агенти мають пріоритет при працевлаштуванні в банк.

У програмі передбачена система мотивації – агентські статуси від новачка до професіонала. При досягненні певного рівня агент отримує додаткові грошові заохочення і подарунки.

Як оформити заявку та отримати винагороду?

Приєднатися до агентів може кожен. Заявки подаються на офіційному сайті програми і через додаток для Android, версія для iOS в розробці. У додатку можна переглянути історію та стан поданих заявок, дізнатися суму винагород і отримати шпаргалки про кожний продукт.

Банк має фіксований прайс на кожен продукт.

З питаннями та за консультацією агент може звернутися в контакт-центр або чат до фахівця банку.

Програма ТАС Агент пропонує освоїти ефективні навички проведення успішних переговорів. Кожен учасник програми допомагає розвиватися малому і середньому бізнесу України з онлайн-банком ТАС24 Бізнес.

ТАС24 Бізнес – український онлайн-банк для малого і середнього бізнесу. Входить до TAS Group. Банкінг доступний 24/7 з будь-якої точки світу через смартфон або ПК. В особистому кабінеті оформляються всі банківські продукти, інтегрований Бізнес-каталог з партнерськими програмами лояльності, представлені корисні онлайн-інструменти для ведення бізнесу і торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ТАС24 Бізнес
В Контексті Finance.ua
Опитування