Інвестиції в нерухомість в світі досягли $341 млрд, рекорд з 2007 р.


Інвестиції в нерухомість в світі досягли $341 млрд, рекорд з 2007 р.

Обсяг інвестиційних угод на світовому ринку нерухомості зріс до $341 млрд в першому півріччі 2018 року, підрахували експерти JLL.

У дослідженні наголошується, що показник за півріччя збільшився на 13% і досяг максимального рівня з 2007 року.

Аналітики відзначають, що другий квартал на світовому ринку інвестицій в нерухомість характеризувався зростанням до $173 млрд, що на 2% перевищує результат аналогічного періоду минулого року.

Зокрема, регіони Північної та Південної Америки збільшили піврічний показник на 9%, до $132 млрд. Європейські ринки показали за півріччя зростання обсягу угод на 9%, до $128 млрд.

В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні встановлений абсолютний рекорд за підсумками півріччя – $81 млрд, зростання на 29%.

З точки зору сегментів ринку нерухомості, найбільше зростання попиту спостерігалося на складські та індустріальні об’єкти.

У дослідженні наголошується, що глобальний ринок нерухомості продовжує демонструвати позитивну динаміку і притягувати інвесторів. Аналітики компанії очікують збереження світового обсягу інвестиційних угод в 2018 році на рівні минулого року: за попередньою оцінкою, показник складе близько $715 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування