Прибуток Samsung SDI зріс у 27 разів


Прибуток Samsung SDI зріс у 27 разів

Південнокорейський виробник акумуляторів для смартфонів і електромобілів Samsung SDI повідомив про 27-разове зростання прибутку.

Фінансові результати показують тенденцію відновлення після кризового 2016 року, коли репутація компанії була підірвана через поставки бракованих батарей для Samsung Galaxy Note 7.

Читайте також: Samsung подала заявку на реєстрацію торгової марки Magbee для нового пристрою

У квітні-червні 2018 року операційний прибуток Samsung SDI склав 152,8 млрд вон (136 млн доларів) проти 5,5 млрд вон прибутку роком раніше, коли компанія повернулася до прибутку після збитків протягом шести кварталів. Ті грошові втрати були обумовлені скандалом навколо смартфонів Galaxy Note 7.

За підсумками другого кварталу нинішнього року продажі Samsung SDI досягли 2,25 трлн вон (2 млрд доларів), що на 18% більше показника річної давності. Щодо першої календарної чверті виручка підскочила на 112,2%.

Акумуляторний підрозділ Samsung SDI закінчив звітний період з виручкою у розмірі 1,7 трлн вон – це на 22% більше, ніж трьома місяцями раніше. У підрозділі з випуску матеріалів для електроніки доходи зросли на 6%, до 518,8 млрд вон.

“Продажі циліндричних елементів живлення будуть і далі зростати завдяки тому, що не зв’язані з ІТ-ринки електричних і садових інструментів, а також електровелосипедів розширюються. Крім того, передбачається, що запуск флагманських смартфонів основними клієнтами дозволить збільшити попит на полімерні акумулятори”, – йдеться в повідомленні Samsung SDI.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування