Українці продають безпілотники в ЄС


Українці продають безпілотники в ЄС

Українці Валерій Яковенко та Февзі Аметов перетворили своє захоплення дронами на бізнес і постачають безпілотники країнам Євросоюзу.

Розпочали друзі свій бізнес у 2013 році. Тоді їхня інноваційна компанія складалася лише з них двох, все доводилося робити самостійно. Зараз компанія розробляє і тестує інноваційні безпілотні технології разом з Європейським космічним агентством.

Читайте також: В Україні з’явилися дрони на сонячних батареях

“Наші основні клієнти на території Євросоюзу – на перших етапах це були компанії, які займаються геодезичними роботами, обмірними роботами, видобувні підприємства. І за короткий проміжок часу з нами стали працювати вже 200 видобувних підприємств. Ми надавали їм послуги з обробки даних, зі сканування їхніх об’єктів, ми продавали їм технології – і таким чином розвивалися”, – говорить Валерій Яковенко.

В Україні головний напрямок – використання безпілотників у сільському господарстві. Дрони над полями допомагають аграріям правильно поливати врожай і вносити добрива в ґрунт. Камера на безпілотнику фотографує поле, а з тисяч знімків можна скласти його карту, яка надасть різну корисну інформацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування