Продавці Bitcoin позбавляться серйозних пільг в Кореї


Продавці Bitcoin позбавляться серйозних пільг в Кореї

Уряд Південної Кореї оголосив про плани внесення змін до податкового законодавства, які закриють для криптовалютних бірж низку пільг, пише “Сегодня”.

“З наступного року підприємства з обробки віртуальної валюти будуть виключені з числа галузей, які мають право на зниження податків для МСП (малих і середніх підприємств)”, – вказав уряд Кореї в офіційній заяві.

Читайте також: McDonald’s запускає власну криптовалюту

Наразі податкові органи країни відносять криптобіржі до венчурних підприємств або малого і середнього бізнесу, що дозволяє їм отримувати значні пільги. Наприклад, для подібних підприємств корпоративний податок може бути на 5 років знижений на 50-100%.

Крім того, серйозні послаблення є і за іншими податковими виплатами, включаючи пільги з амортизації активів, придбаних в перші 4 роки діяльності.

Як пояснив корейський уряд, виключити криптобіржі з переліку компаній, що мають право на податкові пільги, вирішено, оскільки “в бізнесі криптовалютної торгівлі немає ефекту створення додаткової вартості”.

Зміни до податкового законодавства будуть представлені парламенту країни і в разі отримання схвалення наберуть чинності з 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування