Порошенко задекларував ще 1,3 млн гривень процентного доходу від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку


Порошенко задекларував ще 1,3 млн гривень процентного доходу від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку

Президент Петро Порошенко задекларував ще 1,3 млн гривень процентного доходу від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку.

Про це свідчать дані Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зокрема, 1 серпня Президент задекларував 1 293 258 гривень доходів від вкладів в МІБ: 92 540 гривень, 185 082 гривні, 111 049 гривень, 314 639 гривень і 589 948 гривень.

З початку року від вкладів в цьому банку він задекларував сумарно 8,3 млн гривень процентного доходу.

Крім цього, Порошенко задекларував у 2018 році ще майже 31 млн гривень доходів: 0,8 млн гривень від продажу нерухомості і 30 млн гривень дивідендів від публічного акціонерного товариства “Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд “Прайм Ессетс Кепітал”.

Таким чином, з початку року глава держави задекларував понад 39 млн гривень доходів.

При цьому за 2017 рік Порошенко задекларував 16,3 млн гривень доходів і 21,2 млн гривень витрат.

Зазначимо, Порошенко, згідно з повідомленням прес-служби Президента, витратив 200 млн гривень на благодійність у 2017 році, але не задекларував їх, оскільки така діяльність здійснювалася не фізичною особою, а всеукраїнською організацією “Благодійний фонд Порошенка” і юридичними особами, бенефіціарним власником яких він є.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування