Японські криптобіржі планують торговельні обмеження


Японські криптобіржі планують торговельні обмеження

Згідно з даними інформаційного агентства Jiji Press, Японська асоціація криптовалютних бірж (Jvcea) планує встановити нові торговельні обмеження. Асоціація складається з 16 схвалених урядом криптобірж в Японії. Це об’єднання було створене в травні через злом Coincheck.

Читайте також: Індія готує криптокодекс законів

Представники Jvcea повідомляють: «Асоціація незабаром прийме рішення з цього питання. Потім воно буде передано провідному фінансовому регулятору країни, Агентству з фінансових послуг (FSA), для затвердження».

«Заплановане правило націлене на те, щоб захистити криптовалютних трейдерів з відносно невеликими активами від великих втрат», – додають місцеві ЗМІ.

Саморегульована група планує дозволити операторам бірж вибирати з двох варіантів: вести окремо клієнтів з обмеженими активами або встановити різні ліміти для різних клієнтів в залежності від їхнього віку, активів, інвестиційного досвіду і рівнів доходу.

Асоціація планує обмежити маржинальну торгівлю, зменшивши максимальне кредитне плече до 4:1. В даний час деякі японські криптобіржі пропонують 25-кратне кредитне плече.

Jvcea також планує вимагати від неповнолітніх трейдерів дозвіл на ведення торгівлі від батьків опікунів і регулярної перевірки здатності осіб похилого віку приймати рішення. Також асоціація обмежить великі угоди для запобігання відмиванню грошей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування