За п'ять місяців Україна експортувала в Африку товарів на 1,8 млрд доларів


За п'ять місяців Україна експортувала в Африку товарів на 1,8 млрд доларів

За п’ять місяців Україна експортувала в Африку товарів на 1,8 млрд доларів.

Про це повідомляє МЕРТ.

Читайте також: Експорт в Євросоюз: що і куди продаємо

“Експорт українських товарів у країни Африки за п’ять місяців 2018 року склав 1,8 млрд доларів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на ринку Нігерії найкращий потенціал має українська продукція легкої промисловості – можна експортувати на 123 млн доларів щорічно. А ще меблі – на 73 млн доларів, електрична апаратура – понад 60 млн доларів, кондитерські вироби майже 57 млн ​​доларів.

Користуються попитом на ринку Нігерії і українські послуги ремонту та технічного обслуговування, транспортні та інформаційно-комунікаційні послуги.

У Гані перспективними для експорту є чорні метали та вироби з чорних металів з загальним потенціалом в 211 млн доларів, двигуни і насоси – 58 млн доларів, алкогольні та безалкогольні напої – понад 25 млн доларів, електрична апаратура майже 25 млн доларів.

Пріоритетними секторами для експорту в Гану є сільськогосподарська техніка, новітні технології для виробництва та переробки продукції, промислове обладнання і експорт товарів сектора харчової і переробної промисловості, які не виробляються в Нігерії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua