Аудиторія Twitter скоротилася на мільйон користувачів


Аудиторія Twitter скоротилася на мільйон користувачів

Місячна аудиторія Twitter в квітні-червні скоротилася приблизно на мільйон активних користувачів, до 335 млн, через “зачистки” фіктивних облікових записів.

Про це компанія повідомила в своєму квартальному звіті, пише Сегодня.

Читайте також: Обвал капіталізації Facebook став найбільшим в історії США

Ці дані спровокували зниження акцій Twitter на 20%. Очікується, що число користувачів буде знижуватися, оскільки компанія продовжує боротися зі спамом, фейковими сторінками і зловмисною риторикою в своїй соцмережі.

Разом з тим, в Twitter стверджують, що в порівнянні з другим кварталом 2017 року, середня кількість користувачів із щоденною активністю облікового запису зросла на 11%. Однак компанія не наводить абсолютних значень цього показника.

При цьому Twitter також отримав чистий прибуток третій квартал поспіль після кількох збиткових років. Чистий прибуток Twitter в другому кварталі склав 100,1 млн, у порівнянні з чистим збитком в розмірі 116,5 млн за підсумками аналогічного періоду 2017 року.

Виручка Twitter збільшилася на 24% – до 710,5 млн доларів. Експерти в середньому очікували її на рівні 696,2 млн доларів. Капіталізація Twitter з початку року підскочила на 78,8%, перевищивши 33 млрд доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування