ПриватБанк завершив перше півріччя з прибутком


ПриватБанк завершив перше півріччя з прибутком

За підсумками першого півріччя 2018 року чистий прибуток ПриватБанку склав 6,926 млрд грн.

Про це Finance.ua повідомила прес-служба банку.

Як розповів голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл, реалізація стратегії розвитку банку, орієнтованої на підвищення ефективності роботи і зміцнення лідируючих позицій в роздрібному сегменті і кредитуванні малого та середнього бізнесу, дозволила банку у другому кварталі отримати фінансовий результат у розмірі 3,272 млрд грн, забезпечивши значний фінансовий результат за півріччя.

За результатами роботи у другому кварталі чистий комісійний дохід ПриватБанку зріс на 505 млн грн (15%), забезпечуючи повне покриття всіх адміністративних витрат банку.

Чистий процентний дохід за другий квартал зріс на 528 млн грн (16%).

Регулятивний капітал ПриватБанку на 1 липня 2018 року становить 20,5 млрд грн, достатність регулятивного капіталу (Н2) – 18,39% (при нормі не менше 10%), миттєва ліквідність (Н4) ПриватБанку – 38,37% (при нормі не менше 30%).

Відзначимо, згідно з затвердженою Міністерством фінансів України Стратегією розвитку ПриватБанку, в 2022 році ПриватБанк планує отримати 8,4 млрд грн чистого прибутку і буде готовий до виходу держави з капіталу.

Сумарний дохід для акціонера в період з 2018 по 2022 рік складе 81 млрд грн, без урахування коштів, які ПриватБанк має намір повернути через суди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua