Винні в затримці пенсій будуть звільнені


Винні в затримці пенсій будуть звільнені

Народні депутати не збираються закривати очі на факти порушення процедури виплат пенсій за липень 2018 року. Депутати проведуть власне розслідування за фактом затримки виплати пенсій. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Так, 25 липня на сайті Ради був зареєстрований проект постанови №9005 “Про створення депутатської робочої групи з питань вивчення причин, що призвели до затримки виплати пенсії за липень 2018 року і формування кадрових висновків, які згодом спричинять звільнення керівників профільних центральних органів виконавчої влади” .

Нагадаємо, в Пенсійному фонді раніше повідомляли, що пенсії не виплачують через касові розриви єдиного соціального внеску (ЄСВ). Експерти вважають, що скорочення зборів по єдиному соціальному внеску може бути пов’язане з тим, що вітчизняний бізнес став активніше користуватися можливостями з оптимізації податків.

Вчора на підприємстві поштового зв’язку “Укрпошта” підтвердили, що станом на 24 липня є технічні затримки з виплатою пенсій. В Укрпошті нарікали на Пенсійний фонд.

В одному з регіональних управлінь ПФУ підтвердили дану інформацію, додавши, що проблеми з виплатами виникають у громадян, які отримують пенсію через пошту.

Так, з тих пенсіонерів, які отримують пенсію через пошту, виплати отримали близько 20% громадян. Для вирішення цієї ситуації, говорить джерело, період для виплат може бути продовжений.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua