Мін’юст готує законопроект про онлайн зміну прописки для власників ID-карток


Мін’юст готує законопроект про онлайн зміну прописки для власників ID-карток

Міністерство юстиції України спільно з Міністерством внутрішніх справ готують законопроект, ухвалення якого дозволить змінювати місце прописки за допомогою інтернету.

Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

Як зазначається, відповідні зміни будуть стосуватися лише власників ID-карток, адже персональні дані власників традиційних паспортів досі зберігаються переважно у паперовій формі.

«Єдиний момент технічний, який об’єктивно не дає швидко запустити цей сервіс у всій країні, скажу відверто, в нас немає в країні єдиної бази даних або єдиного реєстру місця проживання громадян», — зазначив Петренко.

За словами міністра, дані власників ID-карток заносились до електронних реєстрів, тому саме вони матимуть можливість змінювати місце прописки через інтернет.

«Ті хто, на жаль, мають паперовий паспорт, мають опцію: піти замінити паперовий паспорт на ID-картку і отримати додаткові сервіси, в тому числі, спрощений сервіс щодо зміни місця проживання. Або ж за старою процедурою подавати документи щодо зміни місця проживання, зберігши за собою паспорт старого зразка», — додав Петренко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua