NASA запустила платну підписку на дані із супутників


NASA запустила платну підписку на дані із супутників

НАСА створила агрегатор супутникових даних для підприємців і державних структур. Сервіс працює за передплатою і дозволить прогнозувати врожайність сільськогосподарських культур, стихійні лиха і спостерігати за зміною клімату на основі петабайтів даних.

Про це йдеться в повідомленні на сайті організації.

Зараз інформація із супутників «розкидана по десятках сайтів». Запуск сервісу дистанційного зондування спростить доступ до цих даних в комерційних цілях і дозволить ефективніше вести бізнес, пов’язаний з сільським господарством, логістикою і судноплавством, йдеться в повідомленні НАСА.

“Новий інструмент дозволить знаходити і використовувати супутникові дані НАСА простіше, ніж коли-небудь раніше. Тепер не потрібно шукати інформацію про атмосферу на одному сайті, а, наприклад, про ліси – на іншому. Ми сподіваємося, що запуск сервісу приведе до появи інноваційних продуктів і принесе користь людям у всьому світі”, – коментує представник організації Даніель Локні.

Сервіс дозволяє використовувати готові інструменти для прогнозування і створювати нові додатки на основі супутникових даних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування