У Польщі пояснили, чому вони цінують українських мігрантів


У Польщі пояснили, чому вони цінують українських мігрантів

Спікер польського Сенату Станіслав Карчевський заявив, що Польща вітає українських мігрантів, тому що вони здатні поважати польські цінності.

Про це він розповів в інтерв’ю Deutsche Welle.

Читайте також: Стало відомо, скільки українців мають посвідку на проживання в Польщі

Відповідаючи на запитання журналіста, чому Польща не виконує зобов’язання щодо прийому біженців з Північної Африки і Близького Сходу відповідно до вимог ЄС, Карчевський почав наводити традиційне пояснення Варшави “про мільйони українців”, яких приймає країна.

“Чи знають критики, що за останні два роки в Польщу приїхало понад два мільйони українців? Багато політиків в ЄС цього не знають”, – заявив Карчевський.

При цьому політик дав зрозуміти, що Польща не згодна давати притулок мігрантам на підставі культурно-релігійних відмінностей.

“Мова йде не про квоти або розподіл мігрантів, а про вибір моделі суспільства, в якій ми хочемо жити. Ми бачимо, що відбувається в світі – в Німеччині, Франції, де існують паралельні суспільства, які не хочуть інтегруватися, бо вони віддані різним цінностям”, – заявив спікер польського сенату.

“Польща вітає українців, тому що вони з великою ймовірністю будуть поважати наші цінності”, – додав Карчевський. При цьому він не згадав про те, що абсолютна більшість українців у Польщі є трудовими мігрантами, а не шукачами притулку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування