У Мінагро повідомили, скільки відшкодують аграріям вартості садивного матеріалу


У Мінагро повідомили, скільки відшкодують аграріям вартості садивного матеріалу

Комісія Мінагро з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства ухвалила рішення про виділення аграріям 72,1 мільйона гривень для компенсації вартості садивного матеріалу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

“За бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» для компенсації витрат на садивний матеріал аграріям буде нараховано 72087,4 тисяч гривень. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Комісії Мінагрополітики з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства”, – йдеться у повідомленні Мінагро.

Зокрема, компенсацію за придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю отримають 56 підприємств із 18 областей України. Нові насадження зерняткових, кісточкових, ягідних, горіхоплідних культур та виноградників закладено на 1 255 га.

Загалом від регіональних комісій надійшли документи для компенсації витрат 62 учасникам ринку, під час розгляду яких 6 заявок були відхилені для доопрацювання і повторного обговорення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua