592
Магазини Samsung в країнах Балтії почали приймати оплату в криптовалюті
— Фінтех і Картки
Офіційні магазини Samsung в країнах Балтії оголосили, що починають приймати до оплати сім різних криптовалют.
Завдяки партнерству з компанією Coppay в обробці платежів клієнти магазинів Samsung в Таллінні, Ризі, Вільнюсі та Каунасі зможуть розплатитися BTC, ETH, DASH, NEM, STEEM, XRP і LTC.
Платформа Coppay – це європейська фінтех компанія, яка пропонує рішення для оплати в криптовалютах. Компанія оголосила, що Samsung підтвердив свій слоган “Turn on Future” (Вмикай майбутнє), і почала приймати до оплати сім різних криптовалют.
Клієнти в Таллінні, Ризі, Вільнюсі та Каунасі можуть купувати смартфони, планшети, ноутбуки, телевізори і багато іншого за допомогою цифрових грошей.
Читайте також: Mastercard зможе здійснювати криптовалютні платежі
Процесор оплати Coppay працює аналогічно платформі Bitpay, і продавці можуть зберігати оплати в криптовалюті, конвертувати їх в фіат або використовувати комбінацію цих рішень. Компанія сподівається підключити інших продавців техніки Samsung до своєї системи найближчим часом.
За матеріалами: Altcoin.info
Поділитися новиною
Також за темою
У Мінекономіки пояснили затримку виплат «Національного кешбеку»
Запуск цифрового євро під загрозою — банки ЄС проти
Як українці витрачали кошти за кордоном (інфографіка)
Кому з ФОПів доведеться встановити POS-термінал з 2026 року
Банки в Польщі інформуватимуть податкову про платежі, що перевищують 25 тисяч євро: деталі
Мобільний застосунок ПУМБ Бізнес стає інклюзивним
