Boeing планує використовувати блокчейн


Boeing планує використовувати блокчейн

Boeing оголосив про плани впровадження технології блокчейн для відстеження безпілотників, які використовуються для перевезення вантажів і в якості аеротаксі.

Boeing спільно з фірмою SparkCognigiton, що займається системами штучного інтелекту, розроблять блокчейн-платформу, здатну відстежувати БПЛА в польоті, управляти повітряними коридорами і трасами.

Блокчейн буде використовуватися в літальних апаратах наступного покоління, які зараз розробляє Boeing.

“Ми перебуваємо на тому відрізку історії, коли технологічні досягнення і соціальні тренди вимагають нових способів подорожі і нестандартних рішень”, – заявив глава Boeing за технологіями Грег Хіслоп.

Компанія створить дочірній підрозділ NeXt, який буде займатися розробкою безпілотних літаючих таксі і міської інфраструктури для подібного транспорту.

Читайте також: Boeing і Airbus уклали в Фарнборо угоди на $43 млрд

“Деякі аналітики оцінюють ринок міського літаючого транспорту в 3 трлн доларів. Він стане найбільшою новою індустрією нашого покоління. Лідер в галузі авіабудування і лідер в галузі розробки AI об’єднують свій досвід і зусилля в цій сфері”, – зазначив засновник і генеральний директор SparkCognition Амір Хусейн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування