0 800 307 555
0 800 307 555

Huawei запровадить штучний інтелект в усі свої пристрої


Huawei запровадить штучний інтелект в усі свої пристрої

Китайський виробник телекомунікаційного обладнання і мобільних пристроїв Huawei має грандіозні плани щодо штучного інтелекту (ШІ). Вони стали частиною проекту під назвою Da Vinci, повідомляє видання The Information з посиланням на людей, знайомих з ситуацією.

За їхніми даними, Huawei збирається вбудувати ШІ-алгоритми в усі свої пристрої, включаючи смартфони, камери відеоспостереження, базові станції для стільникового зв’язку та обладнання для дата-центрів.

Читайте також: Windows 10 запустить систему штучного інтелекту

Зазначається, що Da Vinci може мати значний вплив на ринок, з огляду на широке використання продуктів і сервісів Huawei глобальними мобільними операторами.

Серед іншого компанія з Піднебесної розробляє нові ШІ-чіпи для дата-центрів, щоб реалізувати на більш досконалому рівні такі функції, як розпізнавання голосу і зображень.

Однак нові розробки Huawei в сфері штучного інтелекту можуть підвищити занепокоєння американської влади, яка заборонила продавати телефони і телекомунікаційне обладнання в країні.

У США побоюються, що китайський уряд отримає доступ до американських технологій. Правда, сама Huawei неодноразово заперечувала можливість передачі даних на користь влади і висловлювала готовність вести бізнес під пильною перевіркою з боку уряду США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua