Stellar став першою криптовалютою, схваленою Шаріатом


Stellar став першою криптовалютою, схваленою Шаріатом

Stellar, платформа з відкритим вихідним кодом для розподілених платежів, стала першим проектом, який отримав офіційне схвалення Шаріату для переказу грошових коштів.

Shariyah Review Bureau, провідне міжнародне консультаційне агентство з шаріату, ліцензоване Центральним банком Бахрейну, вивчило можливості та сферу застосування Stellar і опублікувало висновок, що дозволяє використовувати технологію Stellar в ісламських фінансових установах.

Цей сертифікат дозволить Stellar зміцнити свою присутність в галузі фінансових послуг в регіонах, де необхідно дотримання принципів шаріату. Це також дозволить фінансовим установам, розташованим на території держав, що входять до Ради співпраці арабських держав Перської затоки, а також у деяких інших частинах Південно-Східної Азії впровадити технологію Stellar в свої продукти і послуги.

У той час як Stellar називає себе «першим» схваленим Шаріатом блокчейн-протоколом в галузі грошових переказів, менш відома криптовалюта NOORCOIN отримала сертифікат Шаріату від World Sharia Advisory Committee ще в березні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування