0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

МВФ назвав головну загрозу зростанню світової економіки


МВФ назвав головну загрозу зростанню світової економіки

МВФ залишив свій квітневий прогноз щодо перспектив зростання світової економіки без змін, але водночас попередив, що загострення суперечностей в міжнародній торгівлі є найсерйознішою загрозою для перспектив зростання глобальної економіки.

Про це говориться в доповіді МВФ, передають “Сіньхуа Новини”.

Так, в новій доповіді МВФ вказується, що в поточному і наступному роках темпи зростання світової економіки становитимуть 3,9%, що відповідає квітневим прогнозам.

При цьому наголошується, що з урахуванням загострення торговельних суперечностей, а також вже досягнутих ключовими економічними суб’єктами піків зростання, подальші темпи збільшення світового ВВП вже не будуть настільки синхронними, а ризики низхідних тенденцій проявляться більш виразно.

У доповіді підкреслюється, що останні заходи США щодо введення мита на імпортну продукцію і відповідні заходи з боку торгових партнерів, а також загострення торговельних суперечностей у світовій торгівлі може мати негативний вплив на інвестиції, вартість активів і впевненість бізнесу.

Читайте також: Рада ухвалила необхідні для траншу МВФ поправки в законодавство про ВАКС

Саме тому загострення ситуації в міжнародній торгівлі є найбільш серйозною загрозою для перспектив зростання світової економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування