ЄС і Світовий банк розвиватимуть в Україні проект з управління земельними ресурсами


ЄС і Світовий банк розвиватимуть в Україні проект з управління земельними ресурсами

ЄС і Світовий банк підпишуть Меморандум про співпрацю з трьома областями в рамках 5-річної програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Підписання відбудеться 19 липня 2018 року.

Про це повідомили в представництві Світового банку.

“19 липня 2018 в офісі Світового банку відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між представництвом Світового Банку у справах Білорусі, Молдови та України та ОДА Київської, Львівської та Миколаївської областей, Міністерством юстиції, – щодо співпраці в рамках 5-річної Програми Світового банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», – йдеться в повідомленні.

У травні поточного року ЄС та Світовий банк оголосили про старт 5-річної програми підтримки прозорого управління земельними ресурсами в Україні. Під час презентації програми було заявлено про її дію у двох пілотних областях – Київській та Миколаївській.

Програма включає технічну, консультативну, правову та освітню допомогу власникам сільськогосподарських земель. На думку Світового банку, внаслідок мораторію на продаж сільхгоспземель їх орендна вартість в Україні знецінена принаймні у 5 разів.

У грудні 2017 року Верховна Рада України продовжила мораторій на купівлю і продаж земель сільськогосподарського призначення, введений у 2002 році. Мораторій триватиме щонайменше до 1 січня 2019 року, проте продаж сільгоспземель стане можливим лише після ухвалення закону про обіг сільськогосподарських земель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua