Кабмін може змінити норми споживання газу для населення без лічильників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін може змінити норми споживання газу для населення без лічильників

Енергетика
2536
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України пропонує Кабінету Міністрів України вкотре змінити норми споживання газу для населення без лічильників.
Проект відповідної постанови опублікований на сайті Міненерговугілля.
Згідно з документом, норматив споживання газу для домогосподарств, що використовують тільки газову плиту при наявності центрального гарячого водопостачання (ГВП), пропонується закріпити на рівні 5,8 куб. м на місяць на одну людину (з квітня по вересень) і 8,8 куб. м на одну людину (з жовтня по березень).
Для домогосподарств з плитою і без центрального ГВП норматив може бути встановлений на рівні 8,3 куб. м на одну людину (з квітня по вересень) і 13,7 куб. м на одну людину (з жовтня по березень).
У свою чергу норму для домогосподарств, що використовують газову плиту і водонагрівач, Міненерговугілля пропонує закріпити в розмірі 20 куб. м на одну людину (з квітня по вересень) і 25 куб. м на одну людину (з жовтня по березень).
У міністерстві переконані, що норми споживання газу, які діяли раніше, були заниженими, через що щорічно громадяни України безкоштовно споживали 383 млн куб. м газу.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас