Carlsberg не зупинятиме виробництво в Україні


Carlsberg не зупинятиме виробництво в Україні

Компанія Carlsberg Ukraine, яка виробляє пиво, безалкогольні та алкогольні напої, не закриває завод з виробництва пива в Україні через дефіцит хлору, який використовується для очищення питної води. Про це повідомляє Громадське із посиланням на прес-службу виробника.

Читайте також: Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine і PepsiCo призупиняють виробництво в Україні, – EBA

Carlsberg Ukraine знайшла замінники для рідкого хлору та соляної кислоти після зупинки виробництва заводом “ДніпроАзот”. Про це повідомили в прес-службі виробника.

“У воду соляна кислота не додається, а використовується для підготовки фільтрів для пом’якшення жорсткої води. Даний метод використовується виробниками води і муніципальними системами водопостачання (водоканалами) в усьому світі і є класичним підходом до водопідготовки і пом’якшення води”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що компанія вжила низку заходів із забезпечення постачання соляної кислоти і її замінників. На сьогоднішній день Carlsberg Ukrainе оцінює ймовірність виникнення збоїв в роботі заводів як невисоку.

Тим не менш, компанія закликає український уряд вирішити цю проблему, щоб запобігти зупинці роботи багатьох підприємств, які виробляють напої.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування